Polityka prywatności

Polityka cookies Goodest.pl sporządzona została zgodnie z obowiązkami wynikającymi z nowelizacji Prawa Telekomunikacyjnego, które weszły w życie 22 marca 2013 roku. Obowiązki te realizowane są w całej Europie wskutek implementowania dyrektywy europejskiej. 

Polityka prywatności Goodest.pl

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgodny na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli realizować Twojego zamówienia.

W każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych.

Administratorem danych osobowych Goodest.pl, czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

Productivv Norbert Laszczyk

Ul. Św.Mikołaja 49/50/8

50-127 Wrocław

NIP: 8971862524

REGON: 382251513

Uwaga prawna - aktualizacja

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian i poprawek do ww. polityki. Prosimy zajrzeć na stronę od czasu do czasu, aby przejrzeć te i dodatkowe informacje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl